Як не помилитися з вибором крабових паличок: обираємо найсмачніші

Читать на русском
Автор
2153
Крабові палички не мають ніякого відношення до справжніх крабів (фото створене з допомогою ШІ)
Крабові палички не мають ніякого відношення до справжніх крабів (фото створене з допомогою ШІ). Фото Телеграф

Слідуючи цим порадам, ви зможете знайти крабові палички, які вас не розчарують

Крабові палички — це популярний продукт, який часто використовують для приготування салатів, бутербродів, закусок та інших страв. Однак, щоб вони були смачними та корисними, важливо знати, як їх вибрати.

Основні критерії вибору крабових паличок

 • Склад. Крабові палички виготовляються з сурімі — фаршу з білої риби, яку подрібнюють та змішують з іншими складовими, такими як крохмаль, соя та спеції. Якісні крабові палички повинні складатися із сурімі не менше, ніж на 30%.
 • Енергетична цінність. Крабові палички – це досить калорійний продукт. В 100 грамах крабових паличок міститься близько 200 калорій. Тому, якщо ви стежите за своєю фігурою, варто вживати їх у помірних кількостях.
 • Вага. Найчастіше на пакуванні вказується вага нетто, тобто чиста вага продукту без пакування. Однак, деякі виробники вказують вагу брутто, тобто загальну вагу продукту з пакуванням. Тому, перед покупкою, обов'язково переконайтеся, що вага нетто відповідає вашим вимогам.
 • Вакуумне пакування. Крабові палички у вакуумному пакуванні мають більший термін придатності та зберігають свіжість краще, ніж палички у звичайному пакуванні.
 • Відсутність кристалів льоду. Якщо на крабових паличках є кристали льоду, то їх неодноразово заморожували та розморожували. Краще відмовитися від такого продукту.
 • Колір. Крабові палички повинні мати однорідний колір, без будь-яких плям.
 • Консистенція. Крабові палички повинні бути соковитими, а не сухими.

Додаткові поради

 • Не купуйте крабовы паличи, які містять барвник Е-171. Це діоксид титану, який використовується для надання продуктам білого кольору. Дослідження показали, що ця речовина може викликати рак та інші захворювання. У Франції та Євросоюзі Е-171 вже заборонений, але в Україні його використання не контролюється.
 • Не купуйте крабові палички занадто дешево. Як правило, якісні крабові палички коштують дорожче інших.
 • Спробуйте різні марки крабових паличок, щоб знайти ті, які вам найбільше подобаються.

Як зберігати крабові палички?

Крабові палички — це продукт, який швидко псується, тому він потребує дотримання певних умов зберігання. Ось деякі поради, які допоможуть вам зберегти свіжість та смак крабових паличок:

 • Зберігайте крабові палички у морозильній камері. Це найкращий спосіб зберігання крабових паличок, який дозволяє продовжити термін придатності продукту до 6 місяців. Перед заморожуванням перекладіть крабові палички у щільний пакет або контейнер, щоб запобігти втраті вологи та окисленню.
 • Зберігайте крабові палички у холодильнику. Якщо ви плануєте використати крабові палички протягом декількох днів, то ви можете зберігати їх у холодильнику при температурі не вище 4°C. Не забувайте, що крабові палички вже були заморожені, тому не рекомендується знову їх заморожувати, бо це погіршить якість та смак продукту.
 • Не залишайте крабові палички при кімнатній температурі. Це найгірший спосіб зберігання крабових паличок, який призводить до швидкого псування продукту. Крабові палички не можна залишати при кімнатній температурі більше, ніж на 2 години.

Альтернатива крабовим паличкам — крабове м'ясо

Крабове м'ясо — це смачний і корисний продукт, який має багато переваг перед крабовими паличками. Воно є хорошим джерелом білка, вітамінів і мінералів, таких як йод, залізо, магній і фосфор. Крабове м'ясо також містить антиоксиданти, які допомагають захистити організм від пошкоджень. Однак, є і недоліки.

 • Ціна. Крабове м'ясо є більш дорогим продуктом, ніж крабові палички.
 • Доступність. Крабове м'ясо не завжди можна знайти в магазинах.

Тому, якщо ви шукаєте більш здорову і смачну альтернативу крабовим паличкам, то крабове м'ясо — це відмінний вибір. Воно чудово підходить для приготування салатів, бутербродів, закусок та інших страв.

Раніше ми розповідали, як приготувати смачку закуску з крабових паличок. Готується вона легко і просто, а виходить неймовірно смачною та красивою.